Uvijek sa vama! Originalna kladuška stranica...

Wednesday, Aug 15th

Last update05:02:08 PM GMT

• PDF

Ekipa Krajišnika iz Velike Kladuše, danas je poražena na gostovanju u Čapljini rezultatom 2:0 strijelci za domaćina bili su Obad i Wiskovich. Kladuščani su u ovom susretu bili oslabljeni, neigranjem tri prvotimca, Ivešičća i Ružića koji su imali žute kartone, te Dedića.  Drugio dio sezone Prve lige Federacije BiH u nogometu počeo je veoma loše za ekipu iz Bihaća. Danas su igrači iz Bihaća poraženi u Orašju rezultatom 2:0. Oba gola za domaću ekipu postigao je Vidović, a kako navode mediji, Jedinstvo je pokazalo malo u ovom susretu, te su zasluženo poraženi. Da stvar bude gora, pobrinuo se lider na tabeli, ekipa GOŠK-a, koja je u Bugojnu ostala neporažena, te tako skoro ovjerila vizu za Premijer ligu.  Jedini predstavnik sa Unsko-sanskog kantona koji nije poražen danas bila je ekipa Krajine iz Cazina, koja je na domaćem terenu savladala goste iz Konjica rezultatom 2:0. Golove za Krajinu postigli su Mirvić u 2. minuti sesreta, te Smailagić u 63. minuti.  Rezultati 16. kola  16. KOLO 09.03. 	14:00 	Čapljina -	Krajišnik 	2:0 	 09.03. 	14:00 	Bosna V. - Goražde 1:2 	 09.03. 	14:00 	Rudar K. - Radnik H. 1:0 	 09.03. 	14:00 	Orašje - Jedinstvo 2:0 	 09.03. 	14:00 	Krajina - Igman 2:0 	 09.03. 	14:00 	Omladinac - Slaven 2:0 	 09.03. 	14:00 	Iskra - GOŠK 1:1 	 09.03. 	14:00 	Gradina - S. Napredak 3:0   U 17 kolu sastaće se  12.03. 	14:30 	Iskra - Čapljina 12.03. 	14:30 	Goražde 	- Krajišnik 12.03. 	14:30 	Slaven - Orašje 12.03. 	14:30 	S. Napredak - Omladinac 12.03. 	14:30 	Jedinstvo - Krajina 12.03. 	14:30 	Radnik H. - Bosna V.	 12.03. 	14:30 	Igman - Rudar K. 13.03. 	14:30 	GOŠK - Gradina 	  Stanje na tabeli nakon 16. kola  1. LIGA FBIH 1. 	GOŠK 	 	34 2. 	Čapljina 	 	28 3. 	Jedinstvo  	28 4. 	Orašje 	 	26 5. 	Iskra 	 	24 6. 	Krajina 		23 7. 	Omladinac 	22 8. 	Gradina 	 	22 9. 	Slaven 	 	22 10. 	Bosna V.  	21 11. 	Krajišnik 	 	20 12. 	Igman 	 	20 13. 	Goražde 	 	19 14. 	S. Napredak 	19 15. 	Rudar K. 	 	18 16. 	Radnik H. 	16Ekipa Krajišnika iz Velike Kladuše, danas je poražena na gostovanju u Čapljini rezultatom 2:0 strijelci za domaćina bili su Obad i Wiskovich. Kladuščani su u ovom susretu bili oslabljeni, neigranjem tri prvotimca, Ivešičća i Ružića koji su imali žute kartone, te Dedića.

Drugio dio sezone Prve lige Federacije BiH u nogometu počeo je veoma loše za ekipu iz Bihaća. Danas su igrači iz Bihaća poraženi u Orašju rezultatom 2:0. Oba gola za domaću ekipu postigao je Vidović, a kako navode mediji, Jedinstvo je pokazalo malo u ovom susretu, te su zasluženo poraženi. Da stvar bude gora, pobrinuo se lider na tabeli, ekipa GOŠK-a, koja je u Bugojnu ostala neporažena, te tako skoro ovjerila vizu za Premijer ligu.

Jedini predstavnik sa Unsko-sanskog kantona koji nije poražen danas bila je ekipa Krajine iz Cazina, koja je na domaćem terenu savladala goste iz Konjica rezultatom 2:0. Golove za Krajinu postigli su Mirvić u 2. minuti sesreta, te Smailagić u 63. minuti.